Návody na použití

Proto, aby Jste si svou erotickou hračku užili co nejvíce je zapotřebí dodržovat pravidla pro použití. Každá hračka má své požadavky na hygienu, napájení, správného použití a speciální péči pro některé druhy materiálů a tak též o vodotěsné pomůcky, aby Vám vaše hračky sloužili co nejdéle a dělali Vám jen radost, prosíme aby Jste si tyto pravidla přečetli a řídili se jemi.

 

Zdravotní rizika

Před koupí hračky by Jste se měli ujistit zda netrpíte alergií na materiály, z kterých jsou hračky vyrobené. (např. Alergií na silikon nebo na latex) a tím se vyvarujete nepřijemných reakcí.

 

Použití erotických hraček

Při používání vibrátorů a jinych erotických hraček Vám doporučujeme používá lubrigační gely. Pokud není vchod dostatečně vlhký nevsouvejte vaginální či anální hračky silou mohli by Jste se poranit což je na těchto místech velice bolestivé a hojení je zdlouhavé. Lubrigačních gelů je na trhů veliké množství (ať na bázy silikonů,vody či s antibakteriálními přísadami atd.) určitě narazíte na takový, který pro Vás i Vaši hračkubude nejlepší. Za žadných okolností by Vám užití hračky nemělo být nepřijemné nebo bolet jakmile to tak je nepoužívate hračku správně nebo se nehodí k anatomickému tvaru Vašeho těla. V tomto případě hračku dále nepoužívejte a ujistěte se, že s hračkou nakládate správně. Jestliže si nejste jistí spravným užitím hračky a nemáte kde se o správnosti užití ujistit tak nás kontaktujte na našem mailu nebo prostřednictvím telefonu.

 

Hygiena

Nezbytnou součástí užívání Vaši hračky je hygiena. Vždy před i po užití hračky je nutné jí umýt. Hračky, které nejsou vodotěsné umýváme s opatrností tak , aby se voda nedostala dovnitř a neznehodnotila hračku. U všech hraček, které se dostanou do styku s tělesnými tekutinami a pohlavním ústrojí doporučujeme opatřovat kondomy. Nikdy nepoužíváme hračku, kterou jste používali pro anální stimulaci pro stimulaci vaginální. Jestliže chceme i potom hračku použít vyměňte kondom a zabráníte tak zdravotním problémům.

 

Napájení

Hračky, které vibrují, pulsují, rotují apod. Potřebují pro svůj provoz baterie. Jestliže budou baterie vybité, špatně umístěné nebo budou mít špatné kontakty nebude hračka fungovat. Pro správné použití použití použivejte jen nabité baterie nabité ujistěte se, že kontakty u napajecí části vibrátorůjsou nepoškozené a ,že s bateriemi tvoří pevný kontakt. Po použití baterie vyndejte a hračku uskladněte na suchém místě.

 

Správné zacházení

Na čištění hraček užijte jen přípravky k tomu určené nebo jen vodou a mýdlo nikdy nepoužívejte chemické prostředky. Hračky uživete jen k tomu k čemu jsou vytvořené, rychlostní ovladače používejte pomalu a jemně. Vodotěsné hračky dobře vysušte. Při použití lubrikantů se ujistěte, zda nemohou porušit hračku nebo použijte kondom.

 

Speciální péče

Soft Toucha Futurotik jsou materiály u kterých hrozí při použití silikonových gelů k poleptání výrobku!!! Tyto materiály se doporučují ošetřovat tělovým pudrem. U výrobků ze silikonů se nedoporučuje používat silikonový lubrikant. (mohou s materiálem reagovat a znehodnotit výrobek) Vodotěsné hračky musíme co nejlépe vysušit.(i vlhkost na výrobku se může dostat k ovládání a tím ho zničit)

 

Nejčastější poruchy

Při poruchách hraček bývají většinou na vině vybité baterie nebo jejich špatné umístění, Při problémech se ujistěte, že jsou baterie nabité a kontakty v napájené části správně přilehají. Jestliže problémy dále přetrvávají tak se na nás obraťte s reklamací.

 

Universální návod k použití :

-Vyndejte z obalu

-Opláchněte vodou a mýdlem

-Jestliže je zapotřebí baterií tak použivejte baterie typu, které jsou doporučené

-Po použití znovu omyjeme-dáme pozor na důkladné vysušení a dále na to, aby se voda nedostala do motorku, baterií a kontaktů hračky

-Všeobecně se doporučuje používání kondomu na erotické pomůcky , zejména při análním používání.

-Skladujeme v pokojové teplotě

-Vybité baterie nebo málo nabité vyměníme za nové-nekonbinujeme nové a použité baterie

 

Jestliže má hračka reostat nebo rychlostní přepínač můžete přepínat rychlosti vibrací pomocí spínače.

 

Druhy erotických hraček

 

VIBRAČNÍ VAJÍČKO: se používá k vnějšímu dráždění (přiložením na klitoris), ale i k zevnímu dráždění (vaginálnímu). Použití hračky by nemělo být bolestivé.

 

MASTURBÁTOR-VIBRÁTOR: se dělí podle typu materiálu buď k zevnímu dráždění nebo k zavedení do pochvy případně do analního otvoru. Vibrátory z plastu se používají na zevní dráždění při použití lubrigačního gelu. Zacházení s hračkou musí být bezbolestné, neohýbejte vobrátory do nepřirozených tvarů. (můžou se poškodit)

 

ANÁLNÍ KULIČKY: anální kuličky v tělní dutině vytvoří tlak na citlivá místa vnitřního pohlavního ústrojí a tím zvýší intenzivní pocit z porožití soulože. Kuličky před pouitím omyjeme a navlhčíme (můžeme použít lubrikační gel) takhle připravené zavedeme do řitního otvoru. Vždy necháváme koncovou část provázku s zarážkou venku.

 

VAGINÁLNÍ KULIČKY-VENUŠINY KULIČKY: každá kulička má v sobě další menší kuličku, které se při pohbu volně pohybují a tím získají schopnost vyginálníko dráždění, který nevyžaduje pohlavní styk. Omyté a navlhčené kuličky zavedeme do pochvy tak, že nestratíme pojem o tom kde jsou. Pohybem pánví (třeba chůze) docílíte pohybu (rotací) kuliček při zapojení poševního svalstvaprohloubíme prožitek.

 

TANTRICKÉ KULIČKY: slouží k posílení poševního svalstva. Žena si ve stoje nebo v kleče zavede do pochvy kuličky a pomocí poševního svalstva se snaží kuličky udržet v pochvě.(kuličky jsou těžké) Tímto dochází k lepšímu ovládání těchto svylů a tím zpříjemnění sexuálních prožitků partnera.

 

NAFUKOVACÍ PANÁK, PANNA: jsou to erotické pomůcky napodobující postavu ženy nebo muže, které slouží k masturbaci.

PANÁK: je opatřen penisem a 2 otvory (ústa, anální otvor)

PANNA: je opatřena 2 otvory (nebo 3 otvory)

2otvory (ústa, vagína), 3otvory (ústa, vagína, anální otvor)

 

Vzhled a vibrační schopnosti se odvijejí od ceny produktů. Nenechávejte výrobek vystavení slunečnému záření a vyvarujte se styku s ostrými předměty. Na výrobek nelehejte celou svou váhou myslete na odolnost materiálu.

 

EREKČNÍ STAHOVACÍ KROUŽEK: prodlužuje a zkvalitňuje erekci penisu. Kroužek je tvořen stahovatelnou smyčkou, která se dá stáhnout na průměr Vašeho penisu. Povolený kroužek navlhčete na stopoření penis až ke kořeni a stáhněte tak, aby erekce neochabovala a nespůsobovalo Vám to bolest. Doba zaškrcení max.10min. Nesmí se změnit citlivost tkáně.

 

DRÁŽDÍCÍ NÁVLEK: návlek se s pomocí lubrigačního gelu nasadi na stopoření penis. Jemně roztáhneme pro lepší nasazení s opatrností, aby nedošlo k poškození návleku. Návlek se automaticky přispůsobí tvaru penisu a zabrání padání nebo sklouznutí.

 

VÁKUOVÁ PUMPA: je tvořena tubusem, který je opatřen pružnou manžetou a podtlakovou pumpičkou. Vsuňte penis do tubusu pro úplné utěsnění použijte lubrigační gel na pružnou manžetu. Pomocí balonku, pístu nebo tlakové pistole vytvořte v tubusu podtlak, který Vám bude příjemný. Mírné nebo úplné vyrovnání podtlaku je možné povolením ventilku. Vždy používejte takový podtlak, který Vám bude příjemný a nebude bolet.

 

VAGINÁLNÍ VAKUOVÁ PUMPA: přiložte průhlednou masku (zvon) na Vašem přirození, pomocí balonku vytvořte podtlak. Během krátké doby se zvětší stydké pysky a klitoris a tím získají větší citlivost. Pomocí ventilku vyrovnáte podtlak a masku (zvon) můžete sejmout.

 

UMĚLÉ VAGÍNY, ÚSTA A ZADEČKY: používáme k zevní stimulaci pohlavních orgánů. Před použitím naneste na hračku dostatečné množství lubrikantu.(lubrikant nesmí obsahovat olej, způsobuje narušení povrchu hračky)

 

Všechny práva vyhrazeny společnosti Styletech s.r.o.

Bez předchozího písemného souhlasu je zakázána jakákoli další publikace jakéhokoli materiálu nebo jeho části zveřejněného na www.nejlevnejsierotickepomucky.cz


Akce !Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně