Doprava a platba

Dodací lhůty :

Vámi objednané zboží Vám bude odesláno co nejdříve po obdržení objednávky. Obvykle je zboží odesláno v den přijetí objednávky , nejpozději však do 5 pracovních dnů.

Důležíté : před odesláním zboží může být telefonicky ověřována správnost objednávky, popřípadě pro upřesnění dodací adresy apod. Pokud je to důležité pro odeslání objednávky zasíláme v případě nezastižení informační sms zprávu.

Informace pro zákazníky , kteří nezvedají cizí čísla: ověřování objednávek probíhá vždy z telefonních čísel 603 726 654 nebo 739 208 919

Zboží zasíláme po celé ČR

 

Diskrétnost :

Zboží balíme do klopových krabic,drobné zboží odesíláme zabalené do bublinkové folie a nepromokavých foliových obálek.Odeslané zboží je bez jakýchkoli nálepek bez možnosti identifikovat zboží uvnitř a tím Vás dostat do nevhodné situace.Na všech odeslaných balících bude uvedena adresa odesílatele : Styletech s.r.o  , Polská 404 , 790 81 Česká Ves .

 

Ceník dopravného :

DopravaPlatbaCena
   
Česká pošta balík do rukyplatba předem na účet  120 Kč
Česká pošta balík do ruky GoPay120 Kč
  


   
PPL cz private platba předem na účet 50 Kč
PPL cz privateGoPay 50 Kč
PPL cz privatedobírka 120 Kč 
  

 

   
 Osobní odběrplatba předem na účet  nebo  GoPay     0 Kč

 

Doprava ZDARMA platí při nákupu zboží nad 2000Kč pro všechny druhy dopravy, platbu předem i dobírku.

 

Od 1.3.2017 je osobní odběr možný pouze po platbě předem! Zaplatíte pouze za zboží bez dopravy. Důvodem je zavedení EET pokladen, které se nám pro občasný prodej nevyplatí provozovat. Proto by jsme nebyli schopni vystavit doklad o prodeji zboží.

 

Balné a dárkové balení:

Balné neúčtujeme -  balné zdarma

Dárkové balení  - 100 Kč


Platba :

Máte možnost nechat si poslat zboží na dobírku nebo zaplatit předem. Platbu můžete zaslat převodem na náš účet 2600114916/2010 účet u Fio banky nebo využít nejnovější možnost platem platební brány GoPay.Akce !Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně