Erotické pomůcky v akci

3 položek celkem
Dildo s vibrační patronou
Akce
639 Kč –28 %
459 Kč

Dildo s vibrační patronou

Kód: 19026
Elegantní skleněný masturbátor růžový
Akce Tip
1 190 Kč –33 %
790 Kč

Elegantní skleněný masturbátor růžový

Kód: 22068
Luxusní pletený bič
Akce
1 449 Kč –45 %
Luxusní pletený bič
Skladem (1 ks)
790 Kč

Luxusní pletený bič

Kód: 11177

Erotické pomůcky za akční ceny

Kdo z nás by neměl rád zajímavé akce a slevy, díky nimž ušetří za nákup kvalitního zboží? V kategorii Akce najdete erotické pomůcky za lákavé ceny, které jen tak někde nenajdete. Jde o zboží, které je často doplňováno, obměňováno, aby bylo pro zájemce zajímavým. V žádném případě nejde o produkty, které jsou tzv. výprodejem. Běžné jsou zde slevy ve výši 38 % i vyšší.

Zajímavé erotické pomůcky za skvělé ceny

K nejprodávanějším věcičkám v této kategorii patří bezesporu vibrátory. Není divu. Spousta žen si je chce vyzkoušet, chce se s nimi osobně seznámit, aniž by musely do reálného e-shopu. Přitom ale nechtějí utratit mnoho peněz. Hledají skvělou příležitost, kdy by skloubily dobrou cenu vs. uspokojivou kvalitu. A právě takové vibrátory zde najdete. Ať už se podíváme na luxusní vibrátor kiss růžový, který je momentálně k dostání za 1 599 Kč nebo levnější příjemný vibrátor v modrém provedení za 390 Kč.

Už jste slyšeli o pásu cudnosti? I ten je právě teď v akci. V růžové barvě v krátké verzi se slevou 38 % z původní ceny. Tato povedená pomůcka je určena pro muže, kteří mají v partnerce dominu. Ta jim nasadí pás cudnosti a bude rozhodovat, kdy bude mít muž možnost prožít se svým penisem vzrušení dosahující až k orgasmu.

Rozmanitost zboží uspokojí obě pohlaví

Aby si zde stále vybrali nejen muži, ale i ženy, v akci najdete skutečně rozmanité zboží. Stále oblíbenější dildo je jedno z nich. Tady navíc typ s vibrační patronou. Sleva 28 % je velmi hřejivá. Anebo což takhle elegantní skleněný masturbátor růžový se slevou 34 % z původní ceny?

Nemusíte spěchat. Jamile se některé zboží vyprodá či blíží k vyprodání, je doplněno jiné či nahrazeno jiným. Skvělé je tuto kategorii pravidelně sledovat. Jen tak budete mít výborný přehled o tom, co můžete nakoupit za výbornou cenu. Zbožím v akci můžete potěšit nejen svého partnera či partnerku, ale i sebe či svou báječnou sestru nebo kamarádku. Každý si zaslouží mít příjemný a kvalitní sex.