Sex v manželství. Jak ho udělat zajímavý?

Sex v manželství - Jedna velká jízda nebo nuda bez nápadu?

Jak vypadá sex v po tom, co navléknete svatební prsten? Čtěte, jaké sexuální preference mají muži a co bere v posteli vdané paničky.

Sex za svobodna je většinou jedna velká jízda, během níž velké procento žen i mužů vyzkouší mnoho sexuálních praktik i pomůcek. V posteli to klape a každý s partnerů je v každém ohledu spokojený. Jenže po dlouhodobé spokojenosti ve vztahu přichází manželství a v něm, co si budeme povídat, to se sexem až tak žhavé není. Samozřejmě, že za to částečně mohou děti a méně času i energie. Ale svou roli hraje i fakt, že najednou se nemusíte snažit. Svou drahou polovičku máte prstenem připoutanou, už ‘’nemůže’’ utéci, vzrušení klesá a postupně úplně vymizí.

 

Nevěra je více než častá

Téměř polovina chlapů se v manželství dostane do fáze, kdy je jejich polovička nepřitahuje a po očku už sledují ženy ve svém okolí. Téměř 100% mužů pak není pohlavním stykem v manželství dostatečně ukojeno a hledají další možnosti uspokojení jinde - v lepším případě s umělou vagínou, v tom horším u reálných žen.

 

A jiné to není ani u manželek. Žádné svatouškovství nečekejte. V manželství přichází na řadu častější a delší masturbování (s vibrátory a dildy všeho druhu) a rovněž chuť na nemanželský poměr stoupá.

 

Věděli jste, že: Vdaná žena má pravidelně erotické sny, ve kterých manžel hlavní roli (bohužel) nemá?

 

Co dělat, aby byl manželský sex lepší jak ten za svobodna? Pomůže komunikace a nové sex-role

Co za svobodna šlo bez práce, na tom je nutné v manželství těžce dřít. Proto neusněte na vavřínech a nečekejte, až si vaše polovička najde někoho jiného. Pořiďte si sexuální pomocníky, oblékněte žhavé kostýmky, nastudujte nové erotické polohy. Také si pravidelně o svých touhách a fantaziích povídejte. Úsilí v této oblasti není nikdy dost a konečně orgasmů také ne. Hrajte si, vymýšlejte a sexujte novým způsobem. Rutině a denní erotické šedi nedejte šanci!

 

Bez práce není senzačního sexu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení