Sex v manželství. Jak ho udělat zajímavý?

Sex v manželství - Jedna velká jízda nebo nuda bez nápadu?

Jak vypadá sex v po tom, co navléknete svatební prsten? Čtěte, jaké sexuální preference mají muži a co bere v posteli vdané paničky.

Sex za svobodna je většinou jedna velká jízda, během níž velké procento žen i mužů vyzkouší mnoho sexuálních praktik i pomůcek. V posteli to klape a každý s partnerů je v každém ohledu spokojený. Jenže po dlouhodobé spokojenosti ve vztahu přichází manželství a v něm, co si budeme povídat, to se sexem až tak žhavé není. Samozřejmě, že za to částečně mohou děti a méně času i energie. Ale svou roli hraje i fakt, že najednou se nemusíte snažit. Svou drahou polovičku máte prstenem připoutanou, už ‘’nemůže’’ utéci, vzrušení klesá a postupně úplně vymizí.

 

Nevěra je více než častá

Téměř polovina chlapů se v manželství dostane do fáze, kdy je jejich polovička nepřitahuje a po očku už sledují ženy ve svém okolí. Téměř 100% mužů pak není pohlavním stykem v manželství dostatečně ukojeno a hledají další možnosti uspokojení jinde - v lepším případě s umělou vagínou, v tom horším u reálných žen.

 

A jiné to není ani u manželek. Žádné svatouškovství nečekejte. V manželství přichází na řadu častější a delší masturbování (s vibrátory a dildy všeho druhu) a rovněž chuť na nemanželský poměr stoupá.

 

Věděli jste, že: Vdaná žena má pravidelně erotické sny, ve kterých manžel hlavní roli (bohužel) nemá?

 

Co dělat, aby byl manželský sex lepší jak ten za svobodna? Pomůže komunikace a nové sex-role

Co za svobodna šlo bez práce, na tom je nutné v manželství těžce dřít. Proto neusněte na vavřínech a nečekejte, až si vaše polovička najde někoho jiného. Pořiďte si sexuální pomocníky, oblékněte žhavé kostýmky, nastudujte nové erotické polohy. Také si pravidelně o svých touhách a fantaziích povídejte. Úsilí v této oblasti není nikdy dost a konečně orgasmů také ne. Hrajte si, vymýšlejte a sexujte novým způsobem. Rutině a denní erotické šedi nedejte šanci!

 

Bez práce není senzačního sexu.