Milování po čtyřicítce

Kvalitní sex po čtyřicítce

Toužíte po kvalitním sexu i po čtyřicátém roce života? Sepsali jsme pro Vás pár rad, jak dosáhnout dokonalého milování v každém věku.

Mýty kolem sexu u starších lidí

Důležité je vědět, že sex nezná věkovou hranici. I když je vám čtyřicet nebo padesát, stále můžete dosahovat úctyhodných výkonů. Může se zdát, že Vaše vzrušení nemusí v takovém vystřelovat vzhůru během pár minut, nicméně to neznamená, že vzrušení nelze zlepšit.

Myslíte si, že orgazmus ve stáří už za moc nestojí? Omyl, léta a roky zkušeností se určitě hodí. Víte, při čem Vám je dobře a tak nastartovat orgasmus by nemělo být nijak složité. Chce to jen dělat to, co máte rádi, protože nepříjemný sex je i nekvalitní a to i když je vám třeba patnáct nebo dvacet.

Velikým problémem při intimních chvilkách mohou být i Vaše děti. Ty většinou brání v soukromí, protože nikdy nevíte, kdy k Vám mohou přijít právě, když budete v nejlepším. Největší problém je s malými dětmi. Ty potřebují péči většinu celodenně. Ovšem u lidí kolem čtyřicátého věku se předpokládá, že jejich děti jsou alespoň v pubertě. Né, že by to bylo o moc lepší, avšak pokud si vystačí nějakou hodinku hrát sami, máte čas na Sebe. Jednoduše se zamkněte v pokoji a užívejte si.

U více jak šedesáti procent párů se po odchodu jejich dětí z domu rapidně zlepšil sex. To ovšem neznamená, že i v jejich přítomnosti musíte zcela abstinovat.

Zlepšení kvality milování

Hlavním důvodem proč soulož nemusí být vždy dokonalá je Vaše drahá polovička. Pokud máte partnera nebo dokonce manžela, se kterým se necítíte až tak dobře, může se stát, že ani postelové hrátky nic nevyřeší a sex, který provozujete, nebude kvalitní.

Sex je normální v každém věku. I když jste staří sebevíc, po milování můžete toužit jako by Vám bylo dvacet. Ovšem to u některých jedinců může být trochu složitější. Všeho se dá hravě docílit tréninkem.

U mužů v takovém věku může docházet i ke zhoršené erekci. To ovšem není žádný problém při milování. Nápomoci mohou být různé speciální přípravky a cvičení, které tento problém dokáží hravě odstranit.

Nicméně je obecně dokázáno, že chuť na soulož zvyšuje častý sex. Proto častější trénink může přispět i na zlepšení kvality a dokonalosti milování.