4 položek celkem
Čistící pudr k vagínám fleshlight
199 Kč

Čistící pudr k vagínám fleshlight

Kód: 33007
Krém na klitoris 30 ml
320 Kč

Krém na klitoris 30 ml

Kód: 21019
Anální sprej 30ml anoé
420 Kč

Anální sprej 30ml

Kód: 21009
Sprej na anální styk
Sprej na anální styk
Skladem (1 ks)
460 Kč

Sprej na anální styk

Kód: 21017

Lubrikanty a oleje

Nemusí, ale mohou nastat chvíle, při nichž budete potřebovat spolehlivý lubrikant. Potkají vás třeba při sexuálních hrátkách s erotickými pomůckami, při análním sexu, ale také při vaginálním v případě, že není partnerka dostatečně vzrušená, nebo se sliznice její vaginy ještě nestihla dostatečně zvlhčit, ale také jindy. Po porodu, při dalších hormonálních změnách, např. v období menopauzy, při některých onemocněních. Lubrikant vám ale pomůže a směle si budete moct užívat s dokonalou hladkostí.

Vyberte si lubrikant, olej či jiné potřebné maličkosti

V této kategorii najdete zmiňované lubrikanty, ale i něco dalšího. Proto je zde dělení do podkategorií:

  • Masážní oleje
  • Afrodisiaka
  • Lubrikanty na vodní bázi
  • Kondomy

Už z názvů vám bude zřejmé, co ve které podkategorii najdete. Možná ale budete s výběrem potřebovat trochu pomoct. Tady jsou stručné základní rady. V případě, že byste měli jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Relax s masážními oleji

Díky masážnímu oleji si můžete před sexem dopřát krásný relax, ale také se pomalu, postupně rozvášnit a dostat se „do varu“. Díky masážnímu oleji prohnětete jakýkoli kousek těla, namasírujete hýždě, celé nohy včetně vnitřních stran stehen, prsa, záda, šíji, pokud budete chtít, masírovat můžete i ta nejintimnější místečka.

Masážní oleje velmi příjemně voní, hezky se pomalu vstřebávají a nezanechávají tělo nepříjemně mastným.

Rychlé afrodisiakum

Afrodisiakem může být téměř cokoli. Jsou ale speciálně vyráběny přípravky, které vám pomohou s dosažením orgasmu a erekce. K nim patří nejen přípravky pro pány, na které jsme běžně zvyklí, ale i pro ženy, které nemají chuť na sex či nemohou dosáhnout orgasmu. Své partnerce můžete koupit např. krém na klitoris, který před sexem aplikujete na klitoris i stydké pysky.

Najdete tu i přípravky k příjemnému análnímu styku. Třeba bylinný sprej, který není znecitlivující, ale pomůže k snadnějšímu průniku, aniž by snižoval efekt.

Lubrikanty na vodní bázi

I když se dají koupit i olejové a silikonové lubrikanty, ty na vodní bázi jsou nejšetrnější. Lze je používat na všechny typy erotických hraček, v kombinaci s kondomy, jsou šetrné i k citlivým osobám s jemnou pokožkou, sliznicemi. Nezanechává fleky, mastné skvrny, jako u silikonových kolegů. Nevýhodou je, že mohou působit mírně lepkavě a rychleji vysychají. Pozitiva ale rozhodně převažují.

Kondomy

Jak už to bývá, je kumšt najít úplně vyhovující kondomy. Vybírat můžete jak podle velikostí, tak podle lubrikace, síly (pro anální sex a pro klasiku), také podle vroubkování, vůně, barvy… Možností je mnoho. Nejdůležitější však je mít správnou velikost, aby vám kondom neklouzal dolů.