Návod na použití

Návod na používání erotických pomůcek

 

Předpokládám, že v dnešná době už každý ví jak používat pomůcky, které si zakoupí, ale přesto se na to podíváme.

Základem všeho je objednání a doručení zboží. Hračky, které vám odesíláme kontrolujeme , aby jsme předcházely nemilému překvapení a sklamání z nefunkčnosti hračky. I tak se samozřejmě může stát, že se něco pokazí během dopravy. To je nejlepší nám obratem sdělit a my se postaráme o okamžitou nápravu.

Po rozbalení erotické pomůcky je vždy zapotřebí hračku omýt vlažnou vodou. Pokud se tedy jedná o erotickou pomůcku na vkládání do nějakého otvoru a nejde třeba o pouta. Ale věřím, že to už zvládnete . Doporučení výrobců je vlažná mýdlová voda. Ze zkušeností se toto dá použít na všechny erotické pomůcky, jak před tak i po použití. Pak stačí pomůcku otřít suchým hadříkem. Stačí obyčejný ručník. Pak dát pomůcku na vhodné místo. Tímto myslíme třeba šuplík u postele. Není vhodní ji nechávat na slunném místě.

Doporučení výrobce je na každou erotickou pomůcku nasazovat před použitím kondom. Toto se v praxi moc nepoužívá. Většina pomůcek je dnes vyráběna z velmi kvalitních materiálů, které nedráždí pokožku.

Vibrační erotické pomůcky se rozdělují na ty co se dají nabýt nebo na ty do kterých se vkládají baterky. Pokud je pomůcka nabíjecí, ušetříte na zakoupení baterek. Výhoda - nemusíte shánět baterky. Nevýhoda - musíte myslet , aby byla nabitá , když ji budete potřebovat. Většina námi prodávaných vibračních hraček je na klasické AA nebo AAA baterie. Tedy na tužkové nebo mikrotužkové baterie, které máme všichni doma. Pokud nemáte, doporučujeme zakoupit nabíjecí. Jaké baterie vybrat poznáte na pomůcce při odklopení či odšroubování víčka bateriového prostoru. Vždy je tam nakreslené i správné vložení - polarita.

Tak erotickou pomůcku máme umytou a nabitou. Co dál? A´t už je pomůcka určena pro vagínu či zadeček je dobré použít lubrikant. Na trhu je obrovské množství lubrikantů, které rozlišujeme na dva základní druhy. Na silikonové a vodní bázi. Pro používání všech erotických pomůcek je vhodné používat jen ty na vodní bázi. My jsme vám to ulehčili. Na silikonové bázi neprodáváme. Po dlouhých rokách prodeje i vlastního zkoušení, jsme zůstali jen u jednoho druhu. Je to kvalitní lubrikant vybáběný v České republice a je bez příchutí. Tím se stává pro drtivou většinu všech uživatelů neškodný. Nedráždí ani nijak nepoškozuje pomůcky a co je k tomu nejlepší je výhodná cena.

Tak teď už můžete na věc.

Pokud by vám přeci jenom přišla nějaká pomůcka se kterou by jste si něvědli rady, neváhejte nás kontatovat. Rádi vám poradíme. Přeci jen jsme tu pro vás a jsme rádi, když je vše tak jak má být.