Umělá pusa Fleshlight Tera Patrick

Kód: 13038
Neohodnoceno
1 790 Kč –16 %
Umělá pusa Fleshlight Tera Patrick
1 790 Kč –16 % 1 499 Kč
Skladem (1 ks)

Umělá pusa Fleshlight Tera Patrick

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Materiál:  Real Feel Super Skin ® (jemně ztužený lékařský silikon s maximální pružností)
  • Velikost: délka včetně obalu cca 24 cm, délka vnitřní- vložky cca 22 cm, vnitřní průměr min. 1,9 cm, vnitřní průměr max. 5-6 cm, maximální vnější průměr 9 cm
  • Celková hmotnost: 690 gramů
  • Barva: tělová
  • Ostatní vlastnosti: 100% voděodolný - použitelný ve vaně i sprše, naprosto realistická simulace dámské pusy - pocitově k nerozeznání, velice diskrétní design vnějšího obalu, ve spodní části otočný regulátor tlaku vzduchu, výborná manipulace, v případě potřeby praktické uzavření sekretu k pozdější hygieně, naprosto ojediněle účinná tréninková jednotka. 
  • Balení obsahuje: plastový obal alá “baterka” s víkem, masturbační vložku Superskin, jednorázový vodní lubrikační gel 6 ml, návod k použití a údržbě.
  • Uvnitř každého Fleshlight pánského masturbátoru je ve vagíně zespoda vložena plastová trubička, udržující materiál “Real Feel Super Skin” v požadovaném tvaru během transportu. Tuto trubičku je nutné před prvním použitím vyjmout, jinak hrozí poranění pánského přirození.

 

Návod k obsluze:  vyjměte vnitřní vložku Superskin z tuby a ponořte ji buď samostatně, nebo spolu s vnějším obalem na několik minut do umyvadla s teplou (ne vařicí!!!) vodou. Umocníte tak dokonale věrný pocit tělesné teploty. Poté obě části osušte, vnitřní díl nazpět vložte do tubusu a aplikujte doporučovaný lubrikační gel.

Regulaci intenzity těsnosti vagíny zabezpečuje šroubovací víčko na spodní straně Fleslightu, pomocí něhož - otvíráním či zavíráním přísavného vzduchu, vyvoláváte větší či menší podtlak uvnitř erotické pomůcky. .

  • Vhodný typ lubrikačního gelu: výhradně lubrik. gel na vodní bázi!!! Silikonové preparáty by mohly výrobek nenávratně poškodit! 
  • Údržba: 

Vyjměte vnitřní vložku Superskin z tuby, důkladně oba díly opláchněte vlažnou vodou a nechte je volně oschnout. Při výraznějším znečištění použijte isopropylalkohol - v žádném případě však mýdlové a jemu podobné čistící prostředky, které nejsou pro erotické pomůcky určené! Vydesinfikujte produkt antibakteriálním čistícím sprejem Fleshlight FleshWash a pro zachování sametově hebkého povrchu Vašeho masturbačního Fleshlight análku, jemně posypte vnitřní vložku Superskin z obou stran potravinářským kukuřičným škrobem nebo originálním Fleshlight Renewing pudrem. Zabráníte tím vnitřnímu slepení materiálu k sobě. Dětský pudr je nežádoucí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: